Antud veebileht valmib Kultuuriministeeriumi programmi "Eesti rahvarõivad 2017-2021" toel

Programmi rahastatakse riigieelarvest Rahvakultuuri Keskuse kaudu. Programmi nõukokku kuuluvad esindajad järgmistest institutsioonidest: Kultuuriministeerium, Rahvakultuuri Keskus, Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit, Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu.

Programmi põhilisteks täideviijateks on: MTÜ Rahvarõivas, Eesti Rahva Muuseum, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia ning atesteeritud ja kutsetunnistust omavad rahvarõiva- ja käsitöömeistrid. 

Programmi tekstiga saab tutvuda siin.

Programmi koordinaator: Margit Salmar margit.salmar@rahvakultuur.ee
Rahvakultuuri keskus, Toetusprogrammide osakonna juhataja 

Programmi juhib MTÜ Rahvarõivas

MTÜ Rahvarõivas
info                       rahvaroivad@folkart.ee                        
Projektijuht
Anu Randmaaanu@folkart.ee  56682283
Koolitus
Kätli Saarkoppel-Kruuserkatli@folkart.ee 55 195 03
Fotograaf, toimetaja ja sisestaja
Sandra Urvaksandra.urvak@gmail.com
Retsensent
Ellen Värv
ellen.varv@erm.ee
Retsensent
Reet Piiri
reet.piiri@erm.ee
Retsensent
Igor Tõnurist
Retsensent (sukad)Anu Pinkanu@tyri.ee
Retsensent (ehted)Jana Reidla
Retsensent (Põhja-ViljandiTiina Jürgen 


Koostööpartnerid:

Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit,  Liivi Soova liivi@folkart.ee
Eesti Rahva Muuseum,  Reet Piiri reet@erm.ee
Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia, Ave Matsin ave.matsin@kultuur.edu.ee
Rahvakultuuri Keskus, Aivi Lintnermann aivi.lintnermann@rahvakultuur.ee

Rahvarõiva nõuandekojad;

Rahvarõivameistrite esindajad:

Silja Nõu silja@folkart.ee  6314076
Silvi Allimann silvi@kaunisrahvaroivas.ee  55 91 53 21

Kersti Loite kerstiloite@hotmail.com 51 43 795

Rahvarõivaspetsialistid paikkondades:

HiiumaaHelgi Põllohelgipollo@gmail.com
JärvamaaSilvia Aarma
silvia.aarma@gmail.com               
PõlvamaaHeli Raidlatel. 7995569
VormsiKristina Rajando
kristina.rajando@gmail.com
PärnumaaAnu Randmaaanu@folkart.ee
Pärnumaa  Inna Raudinna.antson@gmail.com
AmblaLuule Nurgaloome@hot.ee
Lääne-VirumaaKersti Loiteviru.kasitoo@mail.ee
ValgamaaMarge Tadoldermargetadolder@gmail.com
SaaremaaMareli Rannapmarelirannap@gmail.com
Viljandimaa Tiina Jürgentiina.jyrgen@muuseum.viljandimaa.ee
Läänemaa Helve Tellei tel. 5391 4712
Raplamaa Anne Ummalasanne.ummalas@gmail.com
Tartumaa Tiina Kulltiina@tartotalu.ee 
Email again: